Z ogromną przyjemnością informujemy, że już w najbliższą sobotę, produkty sprzedawane na naszej platformie dostępne będą także w naszym oficjalnym sklepie stacjonarnym. 21.07.18 otwiera się bowiem nasz pierwszy w Polsce sklep z chemią gospodarczą oraz kosmetykami!

Na pierwszą lokalizację wybraliśmy miejscowość Twardogóra z liczbą około 7000 mieszkańców, która znajduje się 50 km na północ od Wrocławia. W sklepie dostępne będą markowe, importowane produkty takich marek jak Waschkönig, Ariel, Persil, Vizir, Cif, Lenor, Softlan, Finsih, Palmolive, Dove, Adidas oraz wielu innych. Do wyboru będzie aż 350 różnych specyfików do prania, sprzątania i higieny - na pewno każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie.

Gorąco zachęcamy okolicznych mieszkańców do wybrania się na wielkie otwarcie, które odbędzie się już 21 lipca tego roku od godziny 9:00. Dla wszystkich, którzy odwiedzą tego dnia nasz sklep, przewidzieliśmy wyjątkowe rabaty, dzięki którym nabyć będzie można świetne produkty w naprawdę niskich cenach. 

Wystawa środków czystości w sklepie stacjonarnym Eurochemia

Proszki Persil i Waschkonig - sprzedaż chemii niemieckiej

Importowane środki piorące - sklep Eurochemia