Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszy produkt marki GlanzMeister. Tabletki do zmywarki Alles in 1 w nowym, dużym opakowaniu!

Kapsułki do zmywarki GlanzMeister są Państwu doskonale znane, gdyż na naszej platformie można je kupić już od jakiegoś czasu. Do tej pory dostępne były jednak opakowania mieszczące w eleganckim, kartonowym pudełku 20 sztuk kapsułek. Niemiecka marka GlanzMeister wychodząc naprzeciw swoim klientom, zaprezentowała wersję, która wystarcza na o wiele dłużej, ponieważ zawiera aż 90 sztuk!

Produkt doskonale usuwa wszystkie zabrudzenia, nawet te najbardziej uciążliwe! Ponadto nadaje naczyniom piękny blask i przyjemny zapach cytryny.

Tabletki do zmywarki GlanzMeister charakteryzują się wyjątkowymi cechami:

- najwyższa jakość zmywania – naczynia są doskonale czyste i lśniące

- ogromna siła działania zawarta już w 1 tabletce o niewielkiej gramaturze 16g

- ochrona zmywarki przed osadzaniem się kamienia

- naczynia i sztućce po umyciu mają wysoki połysk

- brak fosforanów

Produkt usuwa nie tylko ciężkie i zaschnięte zabrudzenia, ale również plamy z tłuszczu i osad powstały po napojach. Nie pozostawia zmatowienia na naczyniach. Chroni sztućce przed wystąpieniem korozji. Tabletki dbają również o wnętrze zmywarek poprzez zmiękczanie wody - dzięki temu masz pewność, że sprzęt myjący będzie sprawował się bez najmniejszych problemów. Produkt pozostawia przyjemny i świeży zapach cytryn. Opakowanie 90 sztuk starczy na bardzo długo!