Pianki

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
 • Buzzy pianka Multisurface do czyszczenia różnych...
  4260418931808

  Nowa pianka marki Buzzy! do czyszczenia każdej powierzchni - drewnianych mebli, szkła, plastiku, metalu. Delikatnie czyści, usuwa kurz, działa antystatycznie dzięki zawartości gliceryny oraz kationowej substancji. Pozostawia świeży, przyjemny zapach. 

 • Buzzy pianka do czyszczenia okien i szkła 435 ml
  4260418931785

  Markowa nowość od Buzzy! Preparat do czyszczenia szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Z łatwością usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Dodatek alkoholu sprawia, że preparat szybko odparowuje i nie pozostawia smug oraz zacieków. Nadaje połysk. Tworzy na czyszczonych powierzchniach ochronną warstwę, zapobiegającą ponownemu osiadaniu brudu.

 • Buzzy pianka do czyszczenia łazienki 435 ml
  4260418931761

  Nowość od marki Buzzy! Skompresowana pianka do czyszczenia różnych powierzchni w łazience. Produkt skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia, takie jak osady z mydła, doskonale radzi sobie z osadami kamienia z twardej wody. Przywraca pierwotny wygląd i blask!

 • Buzzy pianka do czyszczenia kuchni 435 ml
  4260418931754

  Markowy produky Buzzy! Skompresowana pianka do czyszczenia różnych powierzchni w kuchni. Środek doskonale usuwa zaschnięty tłuszcz i przypalone powierzchnie. Dzięki swojej unikatowej formule nie tylko wyśmienicie czyści, ale nakładając ochronną, niewidoczną warstwę zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu.

W naszej hurtowni artykułów chemicznych znajdą Państwo m.in. pianki marki Xanto do czyszczenia kuchni, dywanów i tapicerki. Wygodne w aplikacji, bardzo wydajne oraz niezwykle skuteczne w działaniu. Pianki produkowane są na rynek angielski.