Kapsułki i tabletki do prania

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
 • Der Waschkönig C.G. kapsułki do prania Color Bora Bora...
  4260418932911

  Doskonałe kapsułki do prania Der Waschkönig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej, charakteryzuje się unikalnym zapachem tropikalnych kwiatów.

 • Der Waschkönig C.G. kapsułki Universal Tahiti A50
  4260418933673

  Limitowana wersja innowacyjnych kapsułek Der Waschkönig Universal TAHITI nadaje się zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Trzy komory ze specjalną formułą enzymów sprawiają, że już jedna kapsułka dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców....

 • Der Waschkönig C.G. kapsułki do prania Color Tahiti A50
  4260418933666

  Limitowana wersja innowacyjnych kapsułek Der Waschkönig Color TAHITI do prania tkanin kolorowych. Trzy komory ze specjalną formułą enzymów sprawiają, że już jedna kapsułka dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Charakteryzuje się intensywnym zapachem tropikalnych owoców. Teraz w dużym opakowaniu 50 kapsułek.

 • Der Waschkönig C.G. kapsułki do prania Color Bora Bora...
  4260418933246

  Doskonałe kapsułki do prania Der Waschkönig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej, charakteryzuje się unikalnym zapachem tropikalnych kwiatów.

 • Der Waschkönig C.G. kapsułki do prania Universal Bora...
  4260418933253

  Wyjątkowe kapsułki do prania Der Waschkönig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Wersja Universal służy zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Produkt wyróżnia się unikalnym zapachem tropikalnych kwiatów.

 • Der Waschkönig C.G Caps 3-komorowe A22 Universal
  4260418933659

  Nowość! Żelowe trójkomorowe kapsułki Der Waschkönig Universal nadają się zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. System 3 enzymów aktywnie wspomaga proces prania i dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. W opakowaniu znajdują się 22 kapsułki.

 • Der Waschkönig C.G Caps 3-komorowe A22 Color
  4260418933642

  Nowość! Żelowe trójkomorowe kapsułki Der Waschkönig Color nadają się zarówno do prania kolorowych tkanin. System 3 enzymów aktywnie wspomaga proces prania i dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. Jednocześnie pomaga zachować intensywny kolor włókien. 

 • Der Waschkönig C.G ORANGEN UND BAUMWOLLEXTRAKT Universal...
  4260418934434

  Nowość! Żelowe trójkomorowe kapsułki Der Waschkönig Universal z ekstraktem z pomarańczy i bawełny. Nadają się zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. System 3 enzymów aktywnie wspomaga proces prania i dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Produkt ekologiczny i wegański. W opakowaniu znajduje się 35 kapsułek. Produkt wyróżnia się...

 • Der Waschkönig C.G ORANGEN UND BAUMWOLLEXTRAKT Color...
  4260418934427

  Der Waschkönig C.G. to niemiecki producent środków do prania. Żelowe trójkomorowe kapsułki Der Waschkönig Color przeznaczone są do prania tkanin kolorowych i wzbogacone są ekstraktem z pomarańczy i bawełny. System 3 enzymów aktywnie wspomaga proces prania i dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Jednocześnie pomaga zachować intensywny kolor...

Kapsułki do prania - hurtownia EDG

W Naszej ofercie sprzedaży znajdują się markowe tabletki i kapsułki do prania hurt, takich producentów jak m. in. Der Waschkönig C.G.Lenor oraz Ariel. Są to produkty tworzone na rynek zachodni, o zwiększonej mocy działania. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, a łączy je niezawodność i skuteczność. Sprawdź również inne produkty w naszej hurtowni drogeryjnej np. proszki do prania, perfumy, środki czystości, czy szampony.