Kapsułki i tabletki do prania

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów
 • Kapsułki do prania Persil Duo-Caps Color 12 szt.
  4015000964173

  Markowy detergent w postaci kapsułek! Persil Duo-Caps Color w limitowanej odsłonie bez żadnych problemów usuwa wszelkie zabrudzenia z odzieży. Dwuskładnikowa budowa kapsułek zawiera specjalnie dobrane i odmierzone detergenty, które w połączeniu stanowią ogromną siłę w walce z plamami. Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej - nawet w niskich...

 • Kapsułki do prania Persil Duo-Caps Color Lawenda 14 szt.
  7610300033337

  Markowy detergent w postaci kapsułek! Persil Duo-Caps Color Lawenda bez żadnych problemów usuwa wszelkie zabrudzenia z odzieży, pozostawiając ją czystą i pachnącą kwiatem lawendy. Dwuskładnikowa budowa kapsułek zawiera specjalnie dobrane i odmierzone detergenty, które razem stanowią ogromną siłę w walce z plamami.

 • Kapsułki do prania Persil Duo-Caps Color Lawenda 56 szt.
  7610300033368

  Markowy detergent w postaci kapsułek! Persil Duo-Caps Color Lawenda bez żadnych problemów usuwa wszelkie zabrudzenia z odzieży, pozostawiając ją czystą i pachnącą kwiatem lawendy. Dwuskładnikowa budowa kapsułek zawiera specjalnie dobrane i odmierzone detergenty, które razem stanowią ogromną siłę w walce z plamami.

 • Kapsułki do prania Der Waschkönig C.G. Black 30 sztuk
  4260418931662

  Der Waschkönig C.G. Black to innowacyjne kapsułki do prania tkanin czarnych. Specjalnie dobrana mieszanka enzymów sprawia, że już jedna kapsułka z powodzeniem usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia oraz przywraca dawny blask ubrań. Teraz w nowym opakowaniu i z większą ilością!

 • Kapsułki do prania Der Waschkönig C.G. Color 30 sztuk
  4260418931648

  Kapsułki do prania tkanin kolorowych niemieckiej marki Der Waschkönig C.G. Color. Innowacyjna mieszanka enzymów skuteczni usuwa uporczywe plamy oraz zabrudzenia, a zawarta w nich celulaza chroni kolory pranych tkanin. Kapsułki nie zawierają fosforanów – są przyjazne dla środowiska. Teraz w nowym opakowaniu i z większą ilością!

 • Kapsułki do prania Der Waschkönig C.G. Universal 30 sztuk
  4260418931655

  Der Waschkönig C.G. to niemiecki producent środków do prania. Jego innowacyjne kapsułki Universal służą zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych. Specjalna formuła enzymów sprawia, że już jedna kapsułka dokładnie usuwa wszelkiego typu plamy i zabrudzenia. Teraz w nowym opakowaniu i z większą ilością!

 • Kapsułki do prania Der Waschkönig C.G. Universal DUOCAPS...
  4260418932300

  Absolutna nowość wśród kapsułek do prania Der Waschkönig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Wersja Universal służy zarówno do prania tkanin kolorowych, jak i białych.

 • Kapsułki do prania Der Waschkönig C.G. Color DUOCAPS 30...
  4260418932294

  Absolutna nowość wśród kapsułek do prania Der Waschkönig! Kapsułki DUOCAPS dzięki dwukomorowej budowie ze zdwojoną siłą radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, nawet tych najbardziej uciążliwych! Produkt przeznaczony do prania odzieży kolorowej.

 • Kapsułki do prania Weisser Riese Universal 16 szt.
  4015000967525

  Niemieckie kapsułki Weisser Riese Universal są idealne do prania tkanin kolorowych oraz białych. Innowacyjna formuła zapewnia białym tkaninom śnieżną biel, a kolorowym intensywność kolorów. Dwukomorowa budowa kapsułek gwarantuje dokładnie odmierzoną ilość detergentu.

 • Kapsułki do prania Buzzy Duo-Caps Universal 24 szt.
  5060537180205

  Wyjątkowe, angielskie kapsułki do prania Buzzy! Dzięki wyjątkowej formule, stworzonej w oparciu o 3 enzymy wspomagające proces prania, produkt skutecznie usuwa wszystkie plamy i zabrudzenia. Kapsułki ponadto bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie, a dzięki dodatku mydła marsylskiego, nadają wypranej odzieży piękny zapach.

 • Kapsułki do prania Buzzy Duo-Caps Color 24 szt.
  5060537180199

  Markowe, angielskie kapsułki do prania Buzzy! Dzięki wyjątkowej formule, stworzonej w oparciu o 3 enzymy wspomagające proces prania, produkt skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia. Kapsułki ponadto bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie, a dzięki dodatku mydła marsylskiego, nadają wypranej odzieży piękny zapach.

 • Kapsułki do prania Ariel 3w1 Color 35 sztuk
  8001841506937

  Niezwykła moc prania zawarta w jednym małym pojemniku! Markowe kapsułki Ariel dzięki swej unikalnej konstrukcji i innowacyjnej folii rozpuszczającej się w kontakcie z wodą, uwalniają podczas prania poszczególne składniki, gwarantując najwyższą skuteczność i potężną moc mycia tkanin kolorowych. Specjalna formuła 3in1 dba o to, by ubrania były idealnie...

 • Kapsułki do prania Ariel 3w1 Regular 35 sztuk
  8001841506968

  Uniwersalne, żelowe kapsułki do prania renomowanego producenta. Produkt w formie małych poduszeczek przeznaczony jest do prania tkanin białych oraz kolorowych. Dzięki specjalnej, trójfazowej konstrukcji i innowacyjnej folii rozpuszczającej się w wodzie, kapsułki bez najmniejszych problemów radzą sobie z myciem odzieży. Formuła 3in1 dba o to, aby ubrania...

W Naszej ofercie sprzedaży znajdują się markowe tabletki i kapsułki do prania takich producentów jak m. in. Der Waschkönig C.G.Lenor oraz Ariel. Są to produkty tworzone na rynek zachodni, o zwiększonej mocy działania. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, a łączy je niezawodność i skuteczność.