Platforma B2B - Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o firmie

  • Europe Distribution Group Sp. z o.o.

    55-114 Kryniczno, ulica: Polna 8

    +48 71 382 83 20

    +48 604 707 088

    info@europedg.pl

    NIP 915-179-20-44

    Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

    Poza standardowymi godzinami prosimy o kontakt poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.

    EDG - dystrybutor chemii gospodarczej

Konta bankowe

Raiffeisen Bank Polska S.A.

PLN

19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

Raiffeisen Bank Polska S.A.

EUR

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

Raiffeisen Bank Polska S.A.

USD

BIC (SWIFT): RCBWPLPW

PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd

Krzysztof Górny

Prezes Zarządu

k.gorny@europedg.pl

Dział Handlowy

Anna Godlewska

Dyrektor Handlowy

+48 575 044 084

+48 71 382 83 22

a.godlewska@europedg.pl

Anna Chabera

Specjalista d/s Handlowych

Asystentka Dyrektora Handlowego

+48 730 890 089

+48 71 382 83 20

a.chabera@europedg.pl

Karolina Kaczorowska

Key Account Manager

+48 574 890 870

+48 71 382 83

k.kaczorowska@europedg.pl

Katarzyna Chałubek

Starszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 604 706 076

+48 71 382 83 30

k.chalubek@europedg.pl

Olga Wychowaniec

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 604 700 714

+48 71 382 83 32

o.wychowaniec@europedg.pl

Kamila Bernat

Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 883 180 900

+48 71 382 83 33

k.bernat@europedg.pl

Wiktoria Kurel

Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

+48 570 390 029

+48 71 382 83 31

w.kurel@europedg.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Marcin Zachwieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie)

+48 730 006 206

m.zachwieja@europedg.pl

Karol Bork

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie)

+48 730 109 009

k.bork@europedg.pl

Marek Smagło

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Województwo: Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie)

+48 570 730 073

m.smaglo@europedg.pl

Export

Michał Weber

Export Manager

0049 17 766 884 89

m.weber@europedg.pl

Michał Korczak

Export Manager

+48 690 007 002

+48 71 382 83 61

m.korczak@europedg.pl

Emilia Glanc

Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

+48 570 309 900

+48 71 382 83 60

e.glanc@europedg.pl

Import

Olga Wychowaniec

Import Manager

+48 604 700 714

+48 71 382 83 32

import@europedg.pl

Dział Logistyki i Transportu

Anna Kopystyńska

Kierownik działu logistyki

+48 570 530 001

+48 71 382 83 40

a.kopystynska@europedg.pl

Aleksandra Mietełka

Specjalista d/s Transportu i Logistyki

+48 604 713 173

+48 71 382 83 41

a.mietelka@europedg.pl

Dział Fiansowo-Rozliczeniowy

Magdalena Nazarczuk

Kierownik Działu Finansowo-Rozliczeniowego

+48 604 988 504

+48 71 382 83 50

m.nazarczuk@europedg.pl

Dorota Korzeniecka

Specjalista d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 604 707 788

+48 71 382 83 52

d.korzeniecka@europedg.pl

Kinga Cieślak

Specjalista ds. administracji i rozliczeń handlowych

+48 575 090 680

+48 71 382 83 53

k.cieslak@europedg.pl

Aleksandra Kłosińska

Asystentka d/s Fakturowania i Rozliczeń

+48 71 382 83 51

a.klosinska@europedg.pl

Marketing

Mateusz Kowalski

Specjalista d/s Marketingu

+48 531 623 532

marketing@europedg.pl

Tomasz Matusz

Grafik i Specjalista d/s Marketingu

+48 570 304 020

+48 71 382 83 75

grafik@europedg.pl

Magazyn

Piotr Belski

Kierownik Magazynu

+48 604 509 204

+48 71 382 83 70

magazyn@europedg.pl

Reklamacje

reklamacje@europedg.pl

Uwaga: reklamacje rozpatrywane będą tylko z wypełnionym protokołem. POBIERZ

Dostawy

Scania - dostawy chemii gospodarczej

Sebastian Krawczyk

Kierowca / Dostawca

(Scania - dostawy 33 palety)

+48 570 005 708

Wyślij wiadomość

 

Kwestie związane z transportem, logistyką towarów.

Pytania dot. złożonych zamówień, konta klienta, sprzedaży.

Pytania dotyczące płatności oraz faktur.

Oferty dotyczące współpracy w zakresie marketingu, materiały reklamowe itp.

Pytania dotyczące reklamacji oraz zwrotów towarów.