Obsługa klienta - Zapraszamy do kontaktu

  • ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


    Europe Distribution Group Sp. z o.o.

    55-114 Kryniczno, ulica: Polna 8

    +48 71 382 83 20

    FAKS: 71 382 83 29

    info@europedg.pl

    NIP 915-179-20-44

    Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

    KONTA BANKOWE


    BNP PARIBAS

    PLN

    19 1750 1064 0000 0000 3319 1278

    BNP PARIBAS

    EUR

    BIC (SWIFT): RCBWPLPW

    PL91 1750 1064 0000 0000 3319 1437

    BNP PARIBAS

    USD

    BIC (SWIFT): RCBWPLPW

    PL41 1750 1064 0000 0000 3319 1561

    DZIAŁ HANDLOWY


    Katarzyna Chałubek

    Kierownik Sprzedaży Krajowej

    +48 604 706 076

    +48 71 382 83 30

    k.chalubek@europedg.pl

    Kamila Bernat

    Starszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

    +48 883 180 900

    +48 71 382 83 33

    k.bernat@europedg.pl

    Wiktoria Kurel

    Starszy Specjalista d/s Sprzedaży i Realizacji Zamówień

    +48 570 390 029

    +48 71 382 83 31

    w.kurel@europedg.pl

    Aleksandra Krzan

    Młodszy Specjalista d/s Fakturowania

    +48 534 002 016

    +48 71 382 83 35

    a.krzan@europedg.pl

    Damian Król

    Specjalista d/s Sprzedaży

    +48 570 600 040

    +48 71 382 83 25

    d.krol@europedg.pl

    Karolina Kaczorowska

    Key Account Manager

    +48 574 890 870

    k.kaczorowska@europedg.pl

    Jarosław Kec

    Key Account Manager

    +48 690 030 970

    j.kec@europedg.pl

    REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY


    Marcin Zachwieja

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie)

    +48 730 006 206

    m.zachwieja@europedg.pl

    Karol Bork

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie)

    +48 730 109 009

    k.bork@europedg.pl

    Marek Smagło

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (Województwo: Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie)

    +48 570 730 073

    m.smaglo@europedg.pl


    DZIAŁ EKSPORTU


    Emilia Glanc

    Kierownik Sprzedaży Eksportowej

    +48 570 309 900

    +48 71 382 83 60

    e.glanc@europedg.pl

    Dominika Kobiałkowska

    Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży Eksportowej

    +48 71 382 83 61

    d.kobialkowska@europedg.pl

    Michał Korczak

    Export Manager

    +48 690 007 002

    +48 71 382 83 61

    m.korczak@europedg.pl

    Michał Weber

    Export Manager

    0049 17 766 884 89

    m.weber@europedg.pl

    DZIAŁ ZAKUPÓW


    Olga Wychowaniec

    Kierownik Działu Zakupów

    +48 604 700 714

    +48 71 382 83 32

    o.wychowaniec@europedg.pl

    Bartosz Żurawski

    Specjalista Działu Zakupów

    +48 570 003 600

    +48 71 382 83 34

    b.zurawski@europedg.pl

    Emilia Czorny

    Młodszy Specjalista ds. Zakupów

    +48 570 001 400

    +48 71 382 83 36

    e.czorny@europedg.pl

    DZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU


    Anna Kopystyńska

    Kierownik Działu Logistyki

    +48 570 530 001

    +48 71 382 83 40

    a.kopystynska@europedg.pl

    Aleksandra Mietełka

    Starszy Specjalista d/s Transportu i Logistyki

    +48 604 713 173

    +48 71 382 83 41

    a.mietelka@europedg.pl

    Paulina Arabska

    Specjalista d/s Transportu i Logistyki

    +48 730 890 089

    +48 71 382 83 42

    p.arabska@europedg.pl

    DZIAŁ FINANSOWY


    Magdalena Nazarczu

    Kierownik Działu Finansowego

    +48 604 988 504

    +48 71 382 83 50

    m.nazarczuk@europedg.pl

    DZIAŁ ROZLICZENIOWY


    Kinga Cieślak

    Kierownik Działu Rozliczeniowego

    +48 575 090 680

    +48 71 382 83 53

    k.cieslak@europedg.pl

    Adriana Górak

    Specjalista d/s Rozliczeń

    +48 570 003 100

    +48 71 382 83 56

    a.gorak@europedg.pl

    Małgorzata Kupis

    Specjaldis d/s Windykacji

    +48 604 707 788

    +48 71 382 83 51

    windykacja@europedg.pl

    MAGAZYN


    Przemysław Dominas

    Kierownik Magazynu

    +48 690 980 089

    p.dominas@europedg.pl

    REKLAMACJE


    +48 604 879 828

    +48 71 382 83 70

    reklamacje@europedg.pl

    Uwaga: reklamacje rozpatrywane będą tylko na podstawie wypełnionego formularza online: LINK

    FORMULARZ KONTAKTOWY


Wyślij wiadomość

 

Kwestie związane z transportem, logistyką towarów.

Pytania dot. złożonych zamówień, konta klienta, sprzedaży.

Pytania dotyczące płatności oraz faktur.

Oferty dotyczące współpracy w zakresie marketingu, materiały reklamowe itp.

Pytania dotyczące reklamacji oraz zwrotów towarów.