Mydła

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów

Mydło hurt - importowane produkty najwyższej jakości

W poniższej kategorii znajdziesz mydła zróżnicowane pod kątem formy, sposobu aplikacji i właściwości. Oferujemy m.in. mydła w kostce, mydła w płynie, a także mydła naturalne. Są to produkty importowane, charakteryzujące się wysoką jakością, przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W asortymencie posiadamy produkty o różnych kompozycjach zapachowych , dzięki czemu mamy pewność, że znajdziesz to, czego szukasz. Mydło hurt - zachęcamy do założenia darmowego konta na naszej platformie i dokonania hurtowych zakupów! Oferujemy mydła takich marek jak: Tesori d'Oriente.

Szeroki asortyment produktów

Warto również podkreślić, że prowadzimy sprzedaż hurtową kosmetyków kosmetyków różnego rodzaju, a nasza oferta jest naprawdę szeroka! Jako Europe Distribution Group możemy zagwarantować, że zarówno mydło hurt, jak i inne dostępne produkty są oryginalne, a ich stosunek jakości do ceny jest wyjątkowo korzystny.

Zajmujemy się dystrybucją środków piorących z wielu krajów Europy. Dużą popularnością w naszej hurtowni cieszy się przede wszystkim chemia niemiecka. Zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą!