Płyny do szyb

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
 • GlanzMeister płyn do szyb 3in1 1 L
  4260418934205

  Płyn do mycia szyb GlanzMeister to wysokiej jakości, niemiecki środek do mycia powierzchni szklanych, laminatów meblowych, a także luster. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie.

 • GlanzMeister płyn do szyb z Systemem Antypary 3in1 1 L
  4260418934212

  Płyn do mycia szyb GlanzMeister to wysokiej jakości, niemiecki środek do mycia powierzchni szklanych, laminatów meblowych, a także luster. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie....

 • Felce Azzurra płyn do szyb 750 ml
  8001280001741

  Markowy, włoski płyn do mycia szyb. Produkt doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń z wszystkich szklanych powierzchni. Nie pozostawia zacieków oraz smug i charakteryzuje się przyjemnym zapachem.

W naszej hurtowni chemii gospodarczej wierzymy, że satysfakcja i bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze. Dlatego jako hurtownia środków czystości i hurtownia chemii niemieckiej oferujemy Wam sprawdzone produkty, dzięki którym skutecznie pozbędziecie się wszelkich zabrudzeń. Ponadto w naszym sklepie znajdziecie bezpieczne i delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry — mamy wszystko, co Was interesuje.

Nasza hurtownia chemiczna zapewnia łatwy dostęp do preparatów cieszących się zaufaniem klientów w Polsce oraz na zagranicznych rynkach. Zależy nam, aby zarówno konsumenci indywidualni, jak i partnerzy biznesowi mogli otrzymywać swoje zamówienia w jak najkrótszym czasie. Zachęcamy więc do zakupów online na naszej stronie — niezależnie od tego, gdzie jesteś.