CHEMIA GOSPODARCZA HURT I DYSTRYBUCJA ONLINE B2B.EUROPEDG.PL


Europe Distribution Group to globalny partner, który wytwarza i dostarcza najwyższej jakości środki do prania, sprzątania i kąpieli. Jako profesjonalny dystrybutor chemii gospodarczej od lat dba o zaopatrzenie klientów w wydajne produkty z dobrym składem od sprawdzonych producentów. Hurtownia chemii gospodarczej b2b.europedg.pl zadbała o dostarczenie produktów z najwyższej półki. Infrastruktura magazynowa o powierzchni ponad 3500 m2 zapewnia łatwe i bezpieczne przechowywanie produktów, na które składa się także profesjonalna chemia gospodarcza - hurtownia b2b.europedg.pl jest sprawdzonym partnerem dla Twojego biznesu.

DYSTRYBUTOR CHEMIi GOSPODARCZEJ - BOGATA OFERTA HURTOWNI


Bogata oferta produktowa jest podstawą, aby zadbać o kompleksowe wyposażenie profesjonalnej hurtowni chemicznej. Europe Distribution Group, jako ceniony na rynku dystrybutor chemii gospodarczej, umożliwia zakup najwyższej jakości środków czystości lub kosmetyków sprowadzanych z Niemiec, czy z Włoch. W dostępnej ofercie uwzględniono szeroki wybór środków piorących, środków do zmywarek, a także łagodnych i sprawdzonych kosmetyków dla dzieci. Dla najmłodszych można zakupić m.in. żele pod prysznic lub szampony do mycia z najpopularniejszymi motywami z bajek. Internetowa hurtownia chemiczna b2b.europedg.pl stale aktualizuje i poszerza swoją ofertę o pojawiające się na rynku nowości. Skuteczność działania i niezawodna dystrybucja chemii gospodarczej pozwala na zaopatrzenie się w oryginalne produkty najwyższej jakości.

Wysokiej jakości środki do prania i czyszczenia – hurtownia

Środki do mycia naczyń – dystrybucja

Wydajne środki czystości prosto od dystrybutora

Produkty do czyszczenia toalety – hurtownia chemii online

Dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków

HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ OFERUJĄCA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA


Platforma b2b.europedg.pl to narzędzie, które jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą zapoznać się z wyszukaną i sprawdzoną ofertą produktową, na którą składa się także profesjonalna chemia gospodarcza - hurtownia działa zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami nawet najbardziej wymagających klientów!

Darmowe konto klienta na platformie zapewnia szybki dostęp do asortymentu, a także możliwość zamawiania oferowanej przez nas chemii gospodarczej i kosmetyków w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Rozwiązanie to gwarantuje naszym klientom oszczędność czasu i pieniędzy, a samo składanie zamówień i dystrybucja chemii gospodarczej przebiega szybko i bezproblemowo!

CO WYRÓŻNIA HURTOWNIĘ CHEMII GOSPODARCZEJ?


Wysokiej jakości chemia gospodarcza i kosmetyki - hurt

Nasza hurtownia chemii gospodarczej prowadzi sprzedaż hurtową jedynie oryginalnych produktów. Dzięki temu, że o zaopatrzenie platformy dba znany dystrybutor chemii gospodarczej, znamy oczekiwania konsumentów i stale pracujemy nad dostępnością produktów z najwyższej półki.

Wysokiej jakości chemia gospodarcza i kosmetyki - hurt

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy wyłącznie asortyment w przystępnej cenie. W dodatku atrakcyjne koszty przekładają się na skuteczność dostępnych produktów, które działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Szeroka dostępność chemii gospodarczej w ofercie

Jako hurtownia chemii gospodarczej wiemy, że regularne i pewne dostawy to podstawowa cecha dobrej hurtowni. Chemia gospodarcza na naszej internetowej platformie to wyłącznie produkty, które są dostępne w magazynie. Dzięki temu zainteresowani klienci otrzymają zamówione towary.

Sprawna dostawa i dystrybucja produktów

Chcąc zagwarantować szybkie i bezproblemowe dostawy, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami. Dodatkowo, jako odpowiedzialna hurtownia chemii posiadamy własne samochody dostawcze, dzięki czemu dystrybucja chemii gospodarczej przebiega zgodnie z założonym czasem dostawy.

Indywidualnej podejście do klientów naszej hurtowni chemii online

Każdy partner i klient jest dla nas równie ważny. Dbamy o indywidualne podejście i uwzględniamy zróżnicowane potrzeby. Nasza hurtownia chemii gospodarczej nieustannie dostosowuje się do oczekiwań kontrahentów. W dodatku długofalowa współpraca klientami to dla nas dobry powód, aby dbać o ich zadowolenie i oferować sprzedaż produktów na wysokim poziomie.

Innowacyjna technologia naszej hurtowni internetowej

Dzięki dobrej znajomości rynku wiemy jakie są na nim trendy, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Regularnie dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online jest zawsze o krok przed konkurencją!

NASZE CERTYFIKATY


Certyfikat A.I.S.E., the International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products

Certyfikat ISO 9001:2008 dla dystrybutora Europe Distribution Group

ISO 13485 – certyfikat hurtowni chemii gospodarczej b2b.europedg.pl

ISO 14001 – certyfikat naszej hurtowni chemii online

Chemia gospodarcza nietestowana na zwierzętach - certyfikat

TUV Nord – Europe Distribution Group certyfikat jakości