B2B.EUROPEDG.PL - HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ I KOSMETYKÓW ONLINE SPRAWDZONY PARTNER DLA TWOJEGO BIZNESU


Jesteśmy jedną z największych hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków online w Polsce. Nasza platforma sprzedażowa jest częścią firmy Europe Distribution Group - znanego i cenionego w branży dystrybutora najwyższej jakości chemii gospodarczej. Nasza hurtownia chemii gospodarczej w swojej ofercie posiada środki czystościśrodki do prania i sprzątania, oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała. Posiadamy pełną, profesjonalną infrastrukturę magazynową o powierzchni ponad 3500m². Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Hurtownia chemii gospodarczej b2b.europedg.pl jest sprawdzonym partnerem dla Twojego biznesu - skorzystaj z naszych usług, aby się przekonać!

CHEMIA GOSPODARCZA - BOGATA OFERTA HURTOWNI


Naszą mocną stroną jest oferta chemii gospodarczej i kosmetyków, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz popularnych na rynku produktów najbardziej znanych na świecie brandów, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem cenionych i obecnych w wielu milionach domów - środków czystości takich marek jak: Der Waschkönig C.G., Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, WC Meister czy Buzzy. Nasza hurtownia chemii w asortymencie posiada ponad 1500 produktów przeszło 140 marek. Chemię gospodarczą i kosmetyki sprowadzamy z takich krajów jak Niemcy, czy też Włoch. Naszym filarem w ofercie są środki piorące (takie jak proszki, żele i płyny do prania oraz kapsułki i odplamiacze), środki czystości (płyny do podłóg , dedykowane linie do czyszczenia WC, płyny do czyszczenia armatury i szyb), bogaty asortyment środków czystości do zmywarek, odświeżacze powietrza, a także duży wybór kosmetyków. W odpowiedzi na szybko zmieniające się preferencje i oczekiwania rynku hurtownia chemii gospodarczej EDG stawia na nowości produktowe, które regularnie goszczą w naszej ofercie.

Wysokiej jakości środki do prania i czyszczenia – hurtownia

Środki do mycia naczyń – dystrybucja

Wydajne środki czystości prosto od dystrybutora

Produkty do czyszczenia toalety – hurtownia chemii online

Dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków

HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ B2B.EUROPEDG.PL - PROSTE I SKUTECZNE NARZĘDZIE DLA TWOJEGO BIZNESU


Platforma b2b.europedg.pl to narzędzie, które jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą zaopatrzyć swoje sklepy, hurtownie i przedsiębiorstwa w profesjonalnej hurtowni chemii gospodarczej online nie wychodząc z domu!

Darmowe konto klienta na platformie zapewnia szybki dostęp do asortymentu, a także możliwość zamawiania oferowanej przez nas chemii gospodarczej i kosmetyków w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Rozwiązanie to gwarantuje naszym klientom oszczędność czasu i pieniędzy, a także łatwe składanie zamówień w naszej hurtowni chemii.

CO NAS WYRÓŻNIA?


Wysokiej jakości chemia gospodarcza i kosmetyki - hurt

Nasza hurtownia chemii gospodarczej prowadzi sprzedaż hurtową jedynie oryginalnych produktów. Dzięki współpracy z godnym zaufania dystrybutorem chemii i uważnej obserwacji rynku znamy oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Konkurencyjne ceny oferowanej chemii gospodarczej

Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Staramy się, aby oferta naszej hurtowni chemii była możliwie korzystna - stale dążymy do zminimalizowania kosztów działania oraz marży.

Szeroka dostępność chemii gospodarczej w ofercie

Jako hurtownia chemii gospodarczej wiemy, że regularne i pewne dostawy to podstawowa cecha dobrej hurtowni. Chemia gospodarcza na naszej internetowej platformie to wyłącznie produkty, które są dostępne w magazynie. Dzięki temu, Klienci naszej hurtowni chemii mają gwarancję, że zamówione towary zostaną szybko do nich dostarczone.

Sprawna dostawa i dystrybucja produktów

Pragnąc zagwarantować szybkie i bezproblemowe dostawy, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami. Dodatkowo, jako odpowiedzialna hurtownia chemii posiadamy własne samochody dostawcze.

Indywidualnej podejście do klientów naszej hurtowni chemii online

Każdy partner i klient jest dla nas równie ważny. dlatego dbamy o indywidualne podejście i uwzględniamy zróżnicowane potrzeby. Nasza hurtownia chemii gospodarczej nieustannie dostosowuje się do oczekiwań kontrahentów. Wiemy również, że długofalowa współpraca świetnie wpływa na dobre relacje, dlatego niezwykle nam na niej zależy.

Innowacyjna technologia naszej hurtowni internetowej

Dzięki dobrej znajomości rynku wiemy jakie są na nim trendy, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Regularnie dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online jest zawsze o krok przed konkurencją!

NASZE CERTYFIKATY


Certyfikat A.I.S.E., the International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products

Certyfikat ISO 9001:2008 dla dystrybutora Europe Distribution Group

ISO 13485 – certyfikat hurtowni chemii gospodarczej b2b.europedg.pl

ISO 14001 – certyfikat naszej hurtowni chemii online

Chemia gospodarcza nietestowana na zwierzętach - certyfikat

TUV Nord – Europe Distribution Group certyfikat jakości