Importer i hurtownia chemii gospodarczej

O firmie

Chemia gospodarcza - hurtownia internetowa

B2B.europedg.pl to platforma, która została stworzona przez Europe Distribution Group Sp. z o.o. - spółkę, będącą dystrybutorem wysokiej jakości importowanych środków czystości oraz chemii gospodarczej. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online oferuje produkty z takich krajów jak Niemcy, Anglia, FrancjaWłochy czy Holandia. Importujemy jedynie najwyższej jakości chemię gospodarczą.

Dzięki naszej współpracy z dystrybutorami, hurtowniami, sieciami sklepów i innymi podmiotami z całej Europy, nasz asortyment jest niezwykle obszerny. Jako dystrybutor chemii gospodarczej, prowadzimy prowadzimy również współpracę z firmami z Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, dokąd eksportujemy produkty.

B2b.europedg.pl to autoryzowana hurtownia chemii takich marek jak: Der Waschkönig C.G. (www.krolprania.pl), Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, a także WC Meister czy Buzzy.

Uważnie śledzimy rynek, dzięki czemu zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Oferta naszej hurtowni chemii gospodarczej wciąż się powiększa i staje się jeszcze bardziej atrakcyjna!

EDG Sp. z o.o. - hurtownia chemii gospodarczejDeutsches Quälitats-Produkt - Dystrybucja niemieckich środków czystości

Siedziba firmy

Dystrybutor chemii gospodarczej Europe Distribution Group

Naszą firmę tworzą ludzie

Pamiętamy, że najważniejszy dla każdej firmy jest zgrany zespół. Właśnie dlatego fundamentem naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Jesteśmy również świadomi tego, że relacje z naszymi Klientami i Partnerami są niezwykle ważne! Zapewniając szeroki i atrakcyjny wybór spośród importowanej chemii gospodarczej, staramy się wyjść naprzeciw Twoim wymaganiom!

Aby ukazać Państwu rozmiar naszej oferty najlepiej będzie przedstawić Państwu wielkość naszego zaplecza. Hala magazynowa o powierzchni 2000 m2 mieści obecnie 2400 miejsc paletowych, na których znajdują się różnorodne, importowane środki czystości i chemia gospodarcza. Powierzchnia biurowa wynosi natomiast 560m2, na której nieustannie pracujemy, aby w pełni Państwa zadowolić.


B2B.europedg.pl - hurtownia chemii gospodarczej online

B2B.europedg.pl to narzędzie, które jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki tej platformie, nasi Klienci mogą zaopatrzyć swoje sklepy, hurtownie i przedsiębiorstwa nie wychodząc z domu!

Konto Klienta zapewnia Państwu możliwość zamawiania oferowanej przez nas chemii gospodarczej w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Dzięki takiemu rozwiązaniu, gwarantujemy naszym Klientom oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasza hurtownia chemii gospodarczej ma dla Państwa niezwykle szeroką ofertę. Naszym Klientom proponujemy: środki czystości (płyny do mycia podłóg, naczyń, szyb), środki piorące (proszki do prania, płyny do płukania, żele i kapsułki), odświeżacze powietrza, środki do zmywarek, a także szeroki asortyment kosmetyków (pasty do zębów, mydła, antyperspiranty, żele pod prysznic itp.). Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się niezawodnością dzięki ich niezwykle wysokiej jakości.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta materiałów reklamowych, która wciąż się powiększa. Dzięki temu rozwiązaniu, nasi Partnerzy mają możliwość skuteczniejszego promowania swojego przedsiębiorstwa i sprzedawanych produktów.


Hurtownia chemii gospodarczej - co nas wyróżnia?

Produkty wysokiej jakości

Prowadzimy sprzedaż hurtową chemii gospodarczej i środków czystości. Uważnie obserwując rynek, znamy oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Konkurencyjne ceny

Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Staramy się, aby nasza oferta była dla Państwa jak najbardziej korzystna - z tego powodu dążymy do zminimalizowania naszych kosztów działania oraz marży.

Dostępność asortymentu

Jako importer chemii gospodarczej wiemy, że regularne i pewne dostawy to podstawowa cecha dobrej hurtowni. Na naszej internetowej platformie zamieszczamy wyłącznie produkty, które są dostępne w magazynie. Dzięki temu, nasi Klienci mają gwarancję, że zamówione towary zostaną szybko do nich dostarczone.

Sprawna dostawa 

Pragnąc zagwarantować Państwu szybkie i bezproblemowe dostawy, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami. Aby mieć dodatkową pewność w sprawnej realizacji zamówień, posiadamy także własne samochody dostawcze.

Indywidualne podejście

Każdy Partner i Klient jest dla nas równie ważny. Właśnie dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i uwzględniamy wszystkie potrzeby. Nasza oferta nieustannie dostosowuje się do oczekiwań naszych Kontrahentów. Wiemy również, że długofalowa współpraca świetnie wpływa na dobre relacje, dlatego niezwykle nam na niej zależy.

Innowacyjność

Dzięki dobrej znajomości rynku, wiemy jakie są na nim trendy, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online jest zawsze o krok przed konkurencją!


Dystrybutor importowanej chemii gospodarczej, na którym możesz polegać!