Import i sprzedaż hurtowa chemii gospodarczej oraz środków czystości

O firmie

Sprzedaż hurtowa chemii gospodarczej w Polsce i za granicą

Europe Distribution Group Sp. z o.o. to dystrybutor wysokiej jakości importowanej chemii gospodarczej oraz środków czystości. Sprzedajemy hurtowo chemię gospodarczą z różnych krajów m.in.: chemię niemiecką, angielską, francuską, włoską, belgijską, a także holenderską. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Nasza firma współpracuje również z firmami z Bliskiego Wschodu, Azji oraz Afryki Północnej.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek środków chemii gospodarczej, jak: Der Waschkönig C.G. (www.krolprania.pl), Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, a także WC Meister czy Buzzy.

Rozumiemy potrzeby naszych Partnerów aktywnie angażując się w ich działalność. Dowiadujemy się, co jest dla nich ważne. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed Nimi na dzisiejszych, konkurencyjnych oraz złożonych rynkach.

   EDG Sp. z o.o. - hurtownia chemii gospodarczejDeutsches Quälitats-Produkt - Dystrybucja niemieckich środków czystości 

Siedziba firmy

Dystrybutor chemii gospodarczej Europe Distribution Group

Naszą firmę tworzą ludzie

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wiemy jak ważny jest zgrany zespół, na którym można polegać. Mamy również świadomość, jak ważne są relacje z naszymi Klientami i Partnerami. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić Tobie jak największy zysk.

Jednak w naszej branży ważne jest również zaplecze. Dysponujemy halą magazynową o powierzchni 2000 m2, w której dostępnych jest obecnie 2400 miejsc paletowych. Powierzchnia biurowa wynosi 560 m2.


B2B.europedg.pl - hurtownia chemii gospodarczej online

Jednym z filarów dystrybucji przez naszą firmę chemii gospodarczej w Polsce jest platforma handlowa B2B.europedg.pl. Stanowi ona dla Państwa niezwykle proste, przejrzyste oraz skuteczne narzędzie do zaopatrywanie swoich sklepów, hurtowni czy przedsiębiorstw. Dla zarejestrowanych Partnerów udostępniamy Konto Klienta, dzięki któremu mogą Państwo zamawiać oferowane przez nas produkty w dowolne miejsce na terenie Polski. Ta forma zapewnia oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Poprzez naszą platformę handlową prowadzimy sprzedaż hurtową różnego rodzaju chemii gospodarczej: od środków czystości (płyny do naczyń, podłóg, mycia szyb, różnego rodzaju środki piorące i wiele innych) poprzez środki piorące (takie jak żele i kapsułki, proszki do prania, odplamiacze oraz płyny do płukania), szeroki asortyment przeznaczony do zmywarek, odświeżacze powietrza, a także szeroką gamę kosmetyków (mydła, żele pod prysznic, antyperspiranty, pasty do zębów). Wszystkie oferowane środki chemii gospodarczej łączy jedna cecha - wysoka jakość oraz niezawodność. Nieważne czy jest to chemia z Niemiec, Anglii, Francji, Holandii czy innego kraju.

Udostępniamy także coraz szerszą gamę materiałów reklamowych, dzięki którym nasi Partnerzy mogą jeszcze bardziej skutecznie promować swój biznes oraz sprzedawane produkty.


Co wyróżnia zakupy przez hurtownię chemii gospodarczej B2B.europedg.pl?

Wysokiej jakości produkty

Prowadzimy dystrybucję środków czystości oraz chemii gospodarczej, co do których jesteśmy pewni, że są najwyższej jakości. Obecnie konsumenci są bardzo wymagający, a my oferujemy to, czego mu trzeba – jakość w rozsądnej cenie.

Konkurencyjne ceny

Staramy się, aby sprzedawane przez nas środki chemii gospodarczej były w najlepszych cenach. Maksymalnie obniżamy nasze koszty działania, a także marżą, abyśmy mogli zaproponować Państwu najbardziej korzystną ofertę.

Dostępność asortymentu

Jesteśmy świadomi, jakie znaczenie ma stałość dostaw. Za pośrednictwem naszej platformy online nie prowadzimy sprzedaży produktów, których nie mamy w magazynie. Dzięki temu, mogą Państwo mieć pewność, że zrealizujemy złożone zamówienie.

Indywidualne podejście

Wszystkich naszych Partnerów biznesowych traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy świadomi, że każdy ma inne potrzeby. Cały czas dopasowujemy naszą ofertę do możliwości oraz wymagań naszych Kontrahentów. Cenimy długofalową współpracę.

Szybka dostawa 

Prowadzimy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami, dlatego jesteśmy pewni, że wysłane przez nas produkty dotrą do Państwa na czas i bez przeszkód. Dysponujemy również swoimi samochodami dostawczymi.

Innowacyjność

Cały czas obserwujemy co dzieje się na rynku - jakie są nowości, trendy oraz jak zmieniają się gusta konsumentów. Dostosowujemy ofertę do bieżących oczekiwań, dzięki czemu jesteśmy o krok przed konkurencją.


Dystrybutor importowanej chemii gospodarczej, na którym możesz polegać!