B2B.EUROPEDG.PL - HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ I KOSMETYKÓW ONLINE SPRAWDZONY PARTNER DLA TWOJEGO BIZNESU


Jesteśmy jedną z największych hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków online w Polsce. Nasza platforma sprzedażowa jest częścią firmy Europe Distribution Group - znanego i cenionego w branży dystrybutora najwyższej jakości chemii gospodarczej takich jak środki do prania i sprzątania, oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała. Posiadamy pełną, profesjonalną infrastrukturę magazynową o powierzchni ponad 3500m².

UNIKALNA BOGATA OFERTA


Naszą mocną stroną jest nasza oferta chemii gospodarczej i kosmetyków, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz popularnych na rynku produktów najbardziej znanych na świecie brandów, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem cenionych i obecnych w wielu milionach domów - środków czystości takich marek jak: Der Waschkönig C.G., Herr Klee C.G., WäscheMeister, GlanzMeister, WC Meister czy Buzzy. W swojej ofercie posiadamy ponad 1500 produktów przeszło 140 marek z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia, czy też Hiszpania. Naszym filarem w ofercie są: środki piorące takie jak: proszki, żele i płyny do prania, kapsułki czy też odplamiacze, środki czystości takie jak płyny do podłóg , dedykowane linie do czyszczenia WC, odświeżacze, płyny do czyszczenia armatury i szyb, bogaty asortyment środków czystości do zmywarek, odświeżacze powietrza, a także bardzo duży wybór kosmetyków. W odpowiedzi na szybko zmieniające się preferencje i oczekiwania rynku mocno stawiamy także na nowości produktowe – które regularnie goszczą w naszej ofercie. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie.

Wysokiej jakości środki do prania i czyszczenia – hurtownia

Środki do mycia naczyń – dystrybucja

Wydajne środki czystości prosto od dystrybutora

Produkty do czyszczenia toalety – hurtownia chemii online

Dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków

B2B.EUROPEDG.PL - PROSTE I SKUTECZNE NARZĘDZIE DLA TWOJEGO BIZNESU


B2B.europedg.pl to narzędzie, które jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki tej platformie, nasi Klienci mogą zaopatrzyć swoje sklepy, hurtownie i przedsiębiorstwa nie wychodząc z domu!

Konto Klienta zapewnia Państwu możliwość zamawiania oferowanej przez nas chemii gospodarczej w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Dzięki takiemu rozwiązaniu, gwarantujemy naszym Klientom oszczędność czasu i pieniędzy.

CO NAS WYRÓŻNIA?


Wysokiej jakości chemia gospodarcza i kosmetyki - hurt

Prowadzimy sprzedaż hurtową chemii gospodarczej i kosmetyków . Uważnie obserwując rynek, znamy oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Konkurencyjne ceny oferowanej chemii gospodarczej

Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Staramy się, aby nasza oferta była dla Państwa jak najbardziej korzystna - z tego powodu dążymy do zminimalizowania naszych kosztów działania oraz marży.

Szeroka dostępność chemii gospodarczej w ofercie

Jako importer chemii gospodarczej wiemy, że regularne i pewne dostawy to podstawowa cecha dobrej hurtowni. Na naszej internetowej platformie zamieszczamy wyłącznie produkty, które są dostępne w magazynie. Dzięki temu, nasi Klienci mają gwarancję, że zamówione towary zostaną szybko do nich dostarczone.

Sprawna dostawa i dystrybucja produktów

Pragnąc zagwarantować Państwu szybkie i bezproblemowe dostawy, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami. Aby mieć dodatkową pewność w sprawnej realizacji zamówień, posiadamy także własne samochody dostawcze.

Indywidualnej podejście do klientów naszej hurtowni chemii online

Każdy Partner i Klient jest dla nas równie ważny. Właśnie dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i uwzględniamy wszystkie potrzeby. Nasza oferta nieustannie dostosowuje się do oczekiwań naszych Kontrahentów. Wiemy również, że długofalowa współpraca świetnie wpływa na dobre relacje, dlatego niezwykle nam na niej zależy.

Innowacyjna technologia naszej hurtowni internetowej

Dzięki dobrej znajomości rynku, wiemy jakie są na nim trendy, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Właśnie dlatego regularnie dostosowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online jest zawsze o krok przed konkurencją!

NASZE CERTYFIKATY


Certyfikat A.I.S.E., the International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products

Certyfikat ISO 9001:2008 dla dystrybutora Europe Distribution Group

ISO 13485 – certyfikat hurtowni chemii gospodarczej b2b.europedg.pl

ISO 14001 – certyfikat naszej hurtowni chemii online

Chemia gospodarcza nietestowana na zwierzętach - certyfikat

TUV Nord – Europe Distribution Group certyfikat jakości