B2B.EUROPEDG.PL - HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ I KOSMETYKÓW ONLINE SPRAWDZONY PARTNER DLA TWOJEGO BIZNESU


Jesteśmy jedną z największych hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków w Polsce należącej do Europe Distribution Group - globalnego partnera wytwarzającego i dostarczającego najwyższej jakości środki do prania, sprzątania i kąpieli. Posiadamy profesjonalną infrastrukturę magazynową o powierzchni ponad 3500m². Internetowa hurtownia chemiczna b2b.europedg.pl jest sprawdzonym partnerem dla Twojego biznesu.

DYSTRYBUTOR CHEMIi GOSPODARCZEJ - BOGATA OFERTA HURTOWNI


Naszą mocną stroną jest oferta produktowa, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Tylko u nas kupisz chemię do sprzątania i prania z Niemiec , a także kosmetyki do kąpieli dla dzieci Psi Patrol, Świnka Peppa, Minionki i wiele wiele innych. W ofercie detergentów posiadamy m.in. środki piorące takie jak: proszki, żele i płyny do prania, kapsułki czy też odplamiacze, środki czystości takie jak płyny do podłóg, produkty do czyszczenia WC, odświeżacze, płyny do czyszczenia armatury, szyb, środki do zmywarki, odświeżacze powietrza. W ofercie kosmetyków zajdziemy między innymi: szampony i żele, mydła, kule musujące, pianotowry czy barwinki. Internetowa hurtownia chemiczna b2b.europedg.pl stale aktualizuje swoją ofertę o pojawiające się na rynku nowości, a dzięki współpracy z godnym zaufania dystrybutorem środków chemicznych zapewnia oryginalne produkty najwyższej jakości.

Wysokiej jakości środki do prania i czyszczenia – hurtownia

Środki do mycia naczyń – dystrybucja

Wydajne środki czystości prosto od dystrybutora

Produkty do czyszczenia toalety – hurtownia chemii online

Dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków

HURTOWNIA CHEMII GOSPODARCZEJ B2B.EUROPEDG.PL - PROSTE I SKUTECZNE NARZĘDZIE DLA TWOJEGO BIZNESU


Platforma b2b.europedg.pl to narzędzie, które jest niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą zaopatrzyć swoje sklepy, hurtownie i przedsiębiorstwa w profesjonalnej hurtowni chemii gospodarczej online nie wychodząc z domu!

Darmowe konto klienta na platformie zapewnia szybki dostęp do asortymentu, a także możliwość zamawiania oferowanej przez nas chemii gospodarczej i kosmetyków w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Rozwiązanie to gwarantuje naszym klientom oszczędność czasu i pieniędzy, a także łatwe składanie zamówień w naszej hurtowni chemii.

CO NAS WYRÓŻNIA?


Wysokiej jakości chemia gospodarcza i kosmetyki - hurt

Nasza hurtownia chemii gospodarczej prowadzi sprzedaż hurtową jedynie oryginalnych produktów. Dzięki współpracy z godnym zaufania dystrybutorem chemii i uważnej obserwacji rynku znamy oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Konkurencyjne ceny oferowanej chemii gospodarczej

Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Staramy się, aby oferta naszej hurtowni chemii była możliwie korzystna - stale dążymy do zminimalizowania kosztów działania oraz marży.

Szeroka dostępność chemii gospodarczej w ofercie

Jako hurtownia chemii gospodarczej wiemy, że regularne i pewne dostawy to podstawowa cecha dobrej hurtowni. Chemia gospodarcza na naszej internetowej platformie to wyłącznie produkty, które są dostępne w magazynie. Dzięki temu, Klienci naszej hurtowni chemii mają gwarancję, że zamówione towary zostaną szybko do nich dostarczone.

Sprawna dostawa i dystrybucja produktów

Pragnąc zagwarantować szybkie i bezproblemowe dostawy, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi spedytorami. Dodatkowo, jako odpowiedzialna hurtownia chemii posiadamy własne samochody dostawcze.

Indywidualnej podejście do klientów naszej hurtowni chemii online

Każdy partner i klient jest dla nas równie ważny. dlatego dbamy o indywidualne podejście i uwzględniamy zróżnicowane potrzeby. Nasza hurtownia chemii gospodarczej nieustannie dostosowuje się do oczekiwań kontrahentów. Wiemy również, że długofalowa współpraca świetnie wpływa na dobre relacje, dlatego niezwykle nam na niej zależy.

Innowacyjna technologia naszej hurtowni internetowej

Dzięki dobrej znajomości rynku wiemy jakie są na nim trendy, nowości oraz jak zmieniają się wymagania konsumentów. Regularnie dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej online jest zawsze o krok przed konkurencją!

NASZE CERTYFIKATY


Certyfikat A.I.S.E., the International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products

Certyfikat ISO 9001:2008 dla dystrybutora Europe Distribution Group

ISO 13485 – certyfikat hurtowni chemii gospodarczej b2b.europedg.pl

ISO 14001 – certyfikat naszej hurtowni chemii online

Chemia gospodarcza nietestowana na zwierzętach - certyfikat

TUV Nord – Europe Distribution Group certyfikat jakości