Kosmetyki

Kosmetyki

Jest 142 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 142 produktów

Hurtownia kosmetyków online - sprawdź naszą ofertę!

Kosmetyki hurt? Sprawdź naszą ofertę! Europe Distribution Group to dystrybutor kosmetyków najwyższej jakości w dobrej cenie - hurtownia z kosmetykami importowanymi z Niemiec, Anglii, Włoch, Belgii czy Francji gwarantuje, że każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.
Hurtownia kosmetyków online b2b.europedg.pl w swoim asortymencie ma różnego rodzaju mydła, żele pod prysznic, szampony, antyperspiranty i inne produkty, które w łatwy sposób nabyć można przez Internet.

Dystrybutor kosmetyków EDG - bądź na bieżąco!

Załóż darmowe konto na platformie b2b.europedg.pl, aby mieć szybki dostęp do nowości i sprawdzonych oraz docenianych produktów. Nasza hurtownia kosmetyków ma w swojej ofercie marki takie jak: Balea, Dove,Palmolive, L'oreal, Nivea, Fa, Who's Hair, Head&Shoulders, Pantene, Rexona, Colgate, Adidas, Aquafresh czy też Blend-a-med. Dodatkowo, oferujemy hurt kosmetyków dla najmłodszych i dla osób, które mają wyjątkowe potrzeby (np. środki hipoalergiczne). Bądź na bieżąco z dystrybucją kosmetyków, dzięki naszej platformie!

Zaufaj naszej hurtowni kosmetyków!

EDG to dystrybutor kosmetyków z wieloletnim doświadczeniem. Jako hurtownia drogeryjna oferujemy szeroki asortyment produktów do oczyszczania i pielęgnacji skóry o zróżnicowanych zapachach i konsystencjach, zajmujemy się też hurtową sprzedażą perfum. Nasza hurtownia kosmetyków online zapewnia oryginalne produkty o niezwykle korzystnym stosunku jakości do ceny. Oprócz kosmetyków hurt warto zapoznać się również z naszą ofertą na proszki do prania i chemię gospodarczą.

Zaopatrz swój sklep już teraz - dystrybutor kosmetyków EDG!