Środki czystości

Środki czystości

Jest 114 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 114 produktów

Hurtownia środków czystości online

Hurtownia środków czystości b2b.europedg.pl sprzedaje wyłącznie detergenty, których najwyższa jakość potwierdzona jest zaufaniem naszych klientów. Dystrybutor Europe Distribution Group jest jednym z liderów na rynku chemii gospodarczejkosmetyków - to dzięki temu mamy pewność, że wszystkie oferowane środki czystości są oryginalne, a ich działanie jest skuteczne.

W ofercie naszej hurtowni środków czystości znajdziesz płyny do mycia naczyń, płyny do szyb lub środki do WC. Posiadamy niezwykle bogaty asortyment detergentów do zmywarki, a także produktów takich jak proszki do prania czy kosmetyki do pielęgnacji. Oferujemy szeroki zakres produktów - zarówno tych najbardziej znanych na rynku, jak i tych, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Środki czystości hurt - asortyment produktów z różnych krajów

Platforma b2b.europedg.pl jest importerem chemii niemieckiejwłoskiej oraz chemii z Anglii. Zapewniamy szeroką ofertę najwyższej jakości produktów w niezwykle korzystnych cenach. Tworzymy jedną z największych hurtowni środków czystości w Polsce. W trosce o zadowolenie naszych klientów nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty tak, aby znalazły się w niej najciekawsze nowości dostępne na rynku.

W asortymencie posiadamy środki o różnych zastosowaniach, kompozycjach zapachowych, a także te odpowiadające na specjalne potrzeby konsumentów - np. produkty hipoalergiczne czy dezynfekujące. W naszej ofercie dostępne są środki czystości takich marek, jak: GlanzMeister, Herr Klee C.G., Green Shield, Felce Azzurra, WC Meister, Cif, Buzzy i wiele innych.

Hurtownia środków czystości - bądź na bieżąco z naszą ofertą!

Aby orientować się w pojawiających się nowościach załóż darmowe konto klienta! Nasza hurtownia środków czystości online pozwala na szybkie i łatwe złożenie i zrealizowanie zamówienia. Sprzedażą środków czystości hurt zajmujemy się od lat, a dzięki doświadczeniu chętnie doradzimy w kwestiach związanych z produktami.