Środki czystości

Środki czystości

Jest 128 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 128 produktów

Hurtownia środków czystości online

Hurtownia środków czystości b2b.europedg.pl sprzedaje wyłącznie detergenty, których najwyższa jakość potwierdzona jest zaufaniem naszych Klientów. 

Środki czystości, które hurtownia oferuje, służą między innymi do mycia naczyń. W ofercie znajdą Państwo również płyny do szyb lub środki do WC. Posiadamy bogaty asortyment detergentów do zmywarki. Oferujemy szeroki zakres produktów, zarówno tych najbardziej znanych na naszym rynku, jak i tych, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej. 

Szeroka oferta środków czystości z różnych krajów

Nasza hurtownia środków czystości zapewnia detergenty z wielu krajów. Jesteśmy importerem chemii niemieckiej, włoskiej oraz chemii z Anglii. Zapewniamy szeroką ofertę najwyższej jakości produktów, występujących w wielu wariantach. 

Jesteśmy jedną z największych hurtowni środków czystości w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najkorzystniejsze ceny. W trosce o Państwa zadowolenie nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty, by znalazły się w niej wszystkie nowości, dostępne na rynku. 

W naszej ofercie dostępne są środki czystości takich marek, jak: GlanzMeister, Herr Klee C.G., Green Shield, Felce AzzurraWC MeisterCifBuzzy i wiele innych.