Ariel Środki piorące Ariel - sprzedaż hurtowa

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
  • Ariel A+ Fresh Flowers proszek do prania 4,5kg - 75 W
    8435495805373

    Markowy proszek do prania Ariel A+. Produkt doskonale radzi sobie z usuwaniem nawet najbardziej uciążliwych plam i zabrudzeń. Proszek charakteryzuje się bardzo eleganckim aromatem kwiatów, który wnika we włókna tkanin i pozostaje na długo po praniu.

  • Ariel kapsułki do prania 3w1 27+3 szt. Original
    8001090237699

    Kapsułki do prania Ariel 3w1 Universal doskonale usuwają nawet najcięższe zabrudzenia. Mają unikalną wielokomorową budowę, a innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Prane tkaniny są idealnie czyste, świeże i pachnące.

Ariel to marka proszków do prania, żelów i oraz kapsułek produkowanych przez amerykańską firmę Procter & Gamble. Marka cieszy się dużym zaufaniem klientów oraz wieloletnim doświadczeniem.

Ariel to marka proszków do prania, żelów i oraz kapsułek produkowanych przez amerykańską firmę Procter & Gamble. Marka cieszy się dużym zaufaniem klientów oraz wieloletnim doświadczeniem.


Nasza hurtownia środków czystości posiada szeroki wybór produktów tej marki dostępnych dla naszych klientów w sprzedaży online. Bez wątpienia stanowią atrakcyjną ofertę nie tylko ze względu na cenę, ale także z powodu swojego składu. Produkty marki Ariel są bezpieczne dla środowiska, skutecznie walczą nawet z uporczywymi plamami, a co najważniejsze można ich używać m.in. do prania dziecięcych ubranek. Nie podrażniają ani nie uczulają wrażliwej skóry.

Więcej