Balea Niemieckie kosmetyki Balea - importer

Balea - w naszej hurtowni środków chemicznych online znajdziesz szeroką gamę produktów tej niemieckiej firmy. Marka została stworzone z myślą o najbardziej wymagającym kliencie i jego potrzebach.

Balea - w naszej hurtowni środków chemicznych online znajdziesz szeroką gamę produktów tej niemieckiej firmy. Marka została stworzone z myślą o najbardziej wymagającym kliencie i jego potrzebach. Balea odznaczają się wysokiej jakości produktami do pielęgnacji skóry ciała i głowy, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wybierając kosmetyki tej cenionej marki zyskujemy gwarancję korzystnego stosunku jakości do ceny.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
  • Szampon Balea Vanille & Mandelöl 300 ml
    4010355058874

    Szampon Balea Vanille & Mandelöl przeznaczony jest do mycia włosów zniszczonych, matowych i pozbawionych blasku. Innowacyjna formuła z wyciągiem z wanilii oraz nawilżającym olejkiem migdałowym nadaje włosom blask, a witamina B3 oraz prowitamina B5 sprawiają, że włosy po umyciu są gładkie i jedwabiste.

  • Szampon Balea Maracuja & Orchidee 300 ml
    4010355274151

    Szampon niemieckiej marki Balea w wariancie Maracuja & Orchidee posiada w swoim składzie witaminę B3 oraz prowitaminę B5, które nadają włosom połysk i lśniący kolor. Sprawiają również, że włosy są miękkie w dotyku.