Fairy Fairy - środki do mycia naczyń

Fairy to marka, która zajmuje się produkcją środków myjących. W naszej ofercie znajdują się między innymi kapsułki do zmywarki oraz płyny do mycia naczyń.

Fairy to marka, która zajmuje się produkcją środków myjących. W naszej ofercie znajdują się między innymi kapsułki do zmywarki oraz płyny do mycia naczyń.


Firma dba przede wszystkim o jak najbardziej naturalny skład swoich produktów. Naturalność w tym przypadku idzie w parze ze skutecznością. Środki te idealnie radzą sobie z uporczywym brudem, pozostawiając naczynia lśniące i bez smug oraz zacieków. Dzięki skoncentrowanej formule produktów niewielka ilość płynu wystarczy do usunięcia nawet największych zabrudzeń.


Naczynia mają delikatny, przyjemny zapach. Produkty są przebadane dermatologiczne dzięki czemu są delikatne dla skóry i przyjazne dla dzieci.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
  • Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum 24 szt.
    8001090029744

    Oryginalne kapsułki do zmywarki Fairy. Dzięki formule 1st TIME CLEANING ACTION kapsułki są bardzo skuteczne już przy pierwszym zmywaniu. Produkt rozpuszcza się już w pierwszych minutach pracy zmywarki, dzięki czemu od samego początku cyklu czyści naczynia.

  • Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Orange 32 szt.
    8001090039224

    Kapsułki do zmywarki marki Fairy o świeżym, pomarańczowym zapachu. Formuła 1st TIME CLEANING ACTION doskonale czyści naczynia z każdego rodzaju zabrudzenia już przy pierwszym myciu. Płynna forma produktu sprawia, że rozpuszcza się on już od pierwszych minut pracy zmywarki, dzięki czemu od samego początku pracuje nad idealną czystością naczyń.