Mr Muscle Środki czyszczące Mr Muscle - hurt

Mr Muscle należy do rodziny produktów S.C.Johnson zajmującej się produkcją środków czystości. Mr Muscle oferuje gotowe rozwiązania wszelkich sytuacji kryzysowych. W naszej ofercie chemii gospodarczej znajduje się między innymi pianka do udrażniania rur, spray do czyszczenia kuchni, szkła, piekarników czy łazienki.

Mr Muscle należy do rodziny produktów S.C.Johnson zajmującej się produkcją środków czystości. Mr Muscle oferuje gotowe rozwiązania wszelkich sytuacji kryzysowych.


Dzięki tym profesjonalnym produktom, każda powierzchnia zostanie wyczyszczona nawet z największego brudu, a utrzymanie czystość w mieszkaniu przestanie być przykrym obowiązkiem zabierającym wiele godzin. Wszystko to dzięki formule wzbogaconej o aktywne cząsteczki, które wchodzą w reakcje z zabrudzeniami i efektywnie z nimi walczą.


Nasza hurtownia chemii gospodarczej oferuje między innymi: piankę do udrażniania rur, spray do czyszczenia kuchni, szkła, piekarników czy łazienki.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
  • Spray do czyszczenia piekarników Mr Muscle Oven Cleaner...
    5000204890938

    Mr Muscle to marka środków czystości, która w swojej ofercie ma również środki do czyszczenia piekarnika i grilla. Jest to silny preparat stosowany głównie do zmywania najcięższych zabrudzeń, i zapieczonego tłuszczu. Mr Muscle doskonale usuwa przypalone resztki jedzenia i tłuste plamy utrzymując sprzątaną powierzchnię w idealnej czystości bez konieczności...