Nivea Nivea - import i dystrybucja hurtowa kosmetyków

Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
 • Nivea Deospray Beauty Elixir 150 ml
  4005900642073

  Wyjątkowy antyperspirant marki Nivea. Produkt wyróżnia się wyjątkową formułą z mleczną esencją bogatą w wapń, dzięki czemu doskonale pielęgnuje skórę - upiększa, chroni i odbudowuje. Kosmetyk zapewnia 48 godzin skutecznej ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem i wyróżnia się aromatem inspirowanym światem perfum. 

 • Nivea Deospray Blossom up Cherry 150 ml
  4005900813008

  Markowy antyperspirant Nivea. Kosmetyk gwarantuje 48 godzin niezawodnej ochrony przed potem i przykrym zapachem. Wyróżnia się unikalnym aromatem kwiatów wiśni, który towarzyszy nam przez cały dzień. Dzięki unikalnej formule produkt nie uczula oraz nie podrażnia skóry.

 • Nivea Deospray Peony 150 ml
  4005900686718

  Wyjątkowy antyperspirant marki Nivea. Kosmetyk zapewnia 48h niezawodnej ochrony przed potem, pielęgnuje skórę pod pachami i nie uczula oraz nie podrażnia jej. Wyróżnia się długotrwałym, delikatnym zapachem piwonii.

 • Nivea Deospray Take me to Bali 150 ml
  4005900680488

  Markowy antyperspirant Nivea. Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin. Wyróżnia się orzeźwiającym, pięknym zapachem inspirowanym Bali. Kosmetyk nie uczula i nie podrażnia skóry oraz nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

 • Nivea Deospray Take me to Brazil 150 ml
  4005900674715

  Wyjątkowy antyperspirant marki Nivea. Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin. Wyróżnia się intensywnym, pięknym zapachem inspirowanym Brazylią. Kosmetyk nie uczula i nie podrażnia skóry oraz nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

Nivea to niemiecka firma kosmetyczna, działająca na rynku od 1906 roku, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Ciesząc się dużym kapitałem zaufania z powodzeniem dba o odpowiednie nawilżenie skóry kolejnych pokoleń.

Nivea to niemiecka firma kosmetyczna, działająca na rynku od 1906 roku, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Ciesząc się dużym kapitałem zaufania z powodzeniem dba o odpowiednie nawilżenie skóry kolejnych pokoleń.


Jako hurtownia kosmetyków online oferujemy między innymi szeroki wybór żeli pod prysznic czy antyperspirantów. Bazują one na oryginalnej recepturze, stale poszerzając swoją gamę o nowe produkty do pielęgnacji i oczyszczania. Kosmetyki przeznaczone są do każdego rodzaju skóry (również skłonnej do alergii).


Nivea to ponadczasowa marka, która jest niezwykle popularna oraz uwielbiana przez miliony ludzi na całym świecie.Więcej