Hurtownia chemiczna Tarnobrzeg? Kupuj online!

Szukasz hurtowni chemicznej w Tarnobrzegu? Zapraszamy do zapoznania się z internetową ofertą hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków globalnego dystrybutora Europe Distribution Group. Dostarczamy produkty na terenie całej Polski!

Napędzamy biznes naszych klientów

Nasza platforma online umożliwia przegląd asortymentu, szybkie porównanie cen oraz proste i wygodne zamawianie potrzebnych produktów. Dzięki hurtowni środków czystości b2b.europedg.pl zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu! 

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości. Uważnie śledzimy rynek i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

W dostępnej ofercie uwzględniono szeroki wybór środków piorącychśrodków do zmywarek, a także hurt kosmetyków - łagodnych i sprawdzonych dla dorosłych i dzieci. Dla najmłodszych można zakupić m.in. żele pod prysznic lub szampony do mycia z najpopularniejszymi motywami z bajek. 

Dzięki sprzedaży online możliwa jest wysyłka na teren zarówno Stargardu, jak i innych miast. Załóż darmowe konto, aby być na bieżąco z nowościami hurtowni chemicznej online!

Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz poznać ceny i warunki dostawy? Załóż bezpłatne konto!

Poznaj nasze marki - bądź na bieżąco z ofertą hurtowni chemicznej:

Nasza hurtownia chemiczna online działa przez cały czas - 24 godziny na dobę7 dni w tygodniu! To, co nas wyróżnia, to unikalna oferta. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanych marek, cenionych przez klientów na całym świecie, takich jak: Der Waschkönig, Herr Klee, WäscheMeister, GlanzMeister, WC Meister, Buzzy, czy Freeze Breeze. Ponadto tylko u nas znajdziesz bogatą ofertę produktów do pielęgnacji ciała i domu popularnej włoskiej marki Felce Azzurra oraz szeroki asortyment produktów do prania i sprzątaniaDystrybutor chemii gospodarczej b2b.europedg.pl posiada w asortymencie ponad 1500 produktów przeszło 140 marek z całego świata. 

Europe Distribution Group jest globalnym partnerem w zakresie kompleksowego projektowania, produkcji oraz dostarczania kosmetyków, dodatków do kąpieli, a także środków do prania i artykułów do sprzątania.

Jako właściciel jednej z największych hurtowni środków czystości i kosmetyków online w Polsce posiadamy pełną, profesjonalną infrastrukturę magazynową o powierzchni ponad 3500m². Nasza platforma to również hurtownia chemii niemieckiej oraz dystrybutor chemii włoskiej. Znajdziesz tutaj wiele profesjonalnych środków czystości oraz środków piorących.