Antyperspiranty

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
 • Felce Azzurra Classico deospray 50 ml
  80852643

  Markowy dezodorant Felce Azzurra w poręcznym opakowaniu. Kosmetyk doskonale radzi sobie z niwelowaniem nieprzyjemnego zapachu, ponadto doskonale nawilża skórę i jest skuteczny nawet do 48 godzin. Charakteryzuje się przyjemnym, klasycznym zapachem. Produkt przetestowany dermatologicznie.

 • Felce Azzurra Fresh deospray 50 ml
  80887096

  Doskonały, markowy dezodorant Felce Azzurra w porecznym opakowaniu. Produkt świetnie zapobiega nadmiernemu poceniu się i niweluje nieprzyjemny zapach nawet przez 48 godzin. Dodatek aloesu sprawia, że kosmetyk doskonale nawilża skórę, odświeża i chroni ją przed podrażnieniami. Przetestowany dermatologicznie.

 • Deo Roll On Felce Azzurra Fresh antyperspirant 50 ml
  80818175

  Doskonały, markowy antyperspirant Felce Azzurra. Produkt świetnie zapobiega nadmiernemu poceniu się i niweluje nieprzyjemny zapach nawet przez 48 godzin. Dodatek aloesu sprawia, że kosmetyk doskonale nawilża skórę, odświeża i chroni ją przed podrażnieniami. Przetestowany dermatologicznie.

W naszej hurtowni chemicznej online znajdą Państwo szeroką gamę antyperspirantów w sprayu oraz w kulce, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Marki antyperspirantów, które obecnie są dostępne w naszej ofercie, to m.in.: Dove, Rexona, Nivea, Adidas. Zapoznaj się z resztą produktów w naszej hurtowni drogeryjnej.