Sól

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
  • GlanzMeister skompresowana sól do zmywarki +Zn 1,2 kg
    4260418931471

    Sól GlanzMeister do zmywarki to produkt niemieckiego producenta środków do zmywarek najwyższej jakości. Preparat wyróżnia się innowacyjnością i wyjątkową formułą. Skompresowana sól do zmywarki z dodatkiem cynku w swoim składzie oraz o nietypowym regularnym kształtem mini kostek zmiękcza wodę, dzięki czemu na naczyniach nie osadza się osad z kamienia.

Jako hurtownia chemiczna od lat dostarczamy najwyższej jakości środki czyszczącekosmetyki pochodzące z zagranicy. Nasza oferta cechuje się różnorodnością produktów od renomowanych i cenionych przez klientów marek. Producenci oferowanych przez nas detergentów starannie dobierają składniki kosmetyków w trosce o komfort i bezpieczeństwo każdego użytkownika. Dzięki temu możesz cieszyć się nienaganną czystością w przystępnych cenach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również skuteczne środki do dezynfekcji, produkty dla dzieci oraz niezmiennie popularną chemię niemiecką. Gwarantują one wysoką skuteczność i wydajność. Nie czekaj więc i przekonaj się sam o efektach, jakie zapewnią ci preparaty dostępne w sklepie b2b.europedg.pl!